Bukuroshja Dafina Selimi shpallet fituese e Best Model Grand Universe 2018″ të mbajtur në Prizren (Foto )

1622

Dafina Selimi, një shqiptare me prejardhje nga Skederaji i Kosovës, tanimë është shëndrruar në një Miss dhe Modele të vërtetë, e cila po bënë bujë me bukurinë e sajë në Holandë.

Pas shumë sukseseve nëpër spektakle bukurie ajo ka sfiduar edhe në eveniment bukurie duke u shpallur fituese dhe morri vendin e parë nga organizatorët e evenimentit në “Best Model Grand Universe 2018”- që u mbajtë në Gold Delux – Prizren.

Më poshtë ju sjellim disa nga fotografitë e Dafina Selimit:
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *