Aksident trafiku në Samolicë, automjeti del nga rruga

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku afër fshatit Samolicë, ku një veturë është rrokullisur dhe ka dal nga rruga.

Aksidenti ka ndodhur  në rrugën e vjetër Bujanoc-Preshevë. Në vendin e ngjarjes menjehër kanë arritur ekipet mobile të policisë së komunikacionit dhe të ndihmës së shpejtë.

Sipas informacioneve jo zyrtare auto ambulanca pas dhënies e ndihmës së shpjetë ka vazhduar drejt qendrës më të afërt shëndetësore./rtvpresheva/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *