Aksident trafiku në hyrje të Bujanocit – nuk raportohet për të lënduar (FOTO)

Para pak çasteve, një aksident trafiku ka ndodhur në Bujanoc, respektivisht tek ura në hyrje të Bujanocit.

Sipas dëshmitarëve, alsidenti nga ndodhur ndërmjet një automjeti (Audi Q7), me targa të Zvicrrës dhe një kamioni (rimorkio) me tabela të Serbisë.

Aktualisht policia është në vendngjarje duke bërë ekspertizën e aksidentit. Nuk raportohet për lëndime në njerēz./LUGINALAJM/


 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *