Aksident trafiku në Bujanoc, përveç dëmëve materiale, nuk raportohet për të lënduar

Para pak çasteve në rrugën e Kosovës në Bujanoc, ka ndodhur një aksident trafiku, ku kanë mbetur të dëmtuara dy automjete.

Sipas dëshmitarëve, përveç dëmeve materiale nuk ka persona të lënduar.

Megjithate, Policia lokale ka dal në vendngjarje dhe po e kryen hetimin e rastit.

Megjithate nga ky aksident trafiku janë krijuar kolona të gjata, si rezultat i këtij aksindetit të sotëm./LUGINALAJM/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *