Ballina

Më të rejat

Sporti

Të gjitha lajmet

Këshilli për siguri dhe parandalim të kriminalitet, diskuton për gjendjen aktuale të sigurisë në Bujanoc

Në sallën e Asamblesë komunale të Bujanocit, sot u zuvillua mbledhja e radhës e...

Komuna e Bujanocit publikon agjendën e “Ditëve të Diasporës” – ja kështu është radhitja

Përmes një njoftimi në faqen zyrtare, Komuna e Bujanocit ka bërë publike agjendën...

46 vjeçari që vdiq në aksident e publikoi këtë fotografi me familjen e tij, para se të niset për në Kosovë, rrugë e cila i mbeti në gjysmë

S. Rrustemi nga Pakashtica e Podujevës u identifikua të jetë një nga 10 kosovarët...

Nora Gjakova na sjell një tjetër medalje të artë nga Lojërat Olimpike ‘TOKYO 2020’

Nora Gjakova ka fituar medaljen artë në kategorinë deri në 57 kilogramë, duke...

Këta janë mërgimtarët që vdíqën si pasojë e aksídentit në Kroaci (FOTO – EMRAT)

Mëngjesi i së dielës ishte i kobshëm për Kosovën pasi një autobus i linjës...

Tragjedia në Kroaci, arrestohet shoferi i autobusit: Më zuri gjumi nga lodhja

Policia e Kroacisë ka vënë në pranga shoferin e autobusit, i cili i mbijetoi...